U SHITEN

Shitet nga: Diamant 04 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje 3.2.1 tret jan per fjetje si dhe shtrihen qmimi 150 I diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim