U shit

Shitet nga: Ismet 06 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ganitur 1,2,2,3 tavoline dhe tepih per te gjitha komplet shume pak te perdorura dhe te ruajtura prodhim i Turkis ,qmimi per te gjitha 500euro ndersa vetem ganitura 450euro.

Per me shum informata na kontaktoni ne numrin
044294877 i njejti ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim