URGJENT SHES MOBILIET PER SALLON

Shitet nga: Semra 20 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje per sallon 3sh;2sh dhe 2 fotele.
Nuk kane defekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim