Ulëse me kend dhe me fotele për Dhome të dites

Shitet nga: Alberti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten keto ulese per dhomen e dites te perdorura, jane relativisht te ruajtne dhe te pa demtuara, gjithashtu shitet edhe tavolina krejtesisht e re.
Qmimi i arsyeshem ne krahasim me qmimin e blerjes se tyre!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim