Ulese unike zbukuruese

Shitet nga: Adelina Gashi 10 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Ulese unike, ngjyre vjollce, e zbukuruar me gur swarovski dhe punuar me ngjyre ari. Ulesja ka hapsire te mjatueshme te ulen deri ne 3 persona. Eshte e re, e pademtuar dhe mjaft e qendrueshme.
Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim