Urgjent mobilet Treshe dyshe fotelen

Shitet nga: isa 28 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kompletin e mobileve Treshen(shtrohet) ,Dyshen(shtrohet) , fotelen si dhe nje kauq(shtrohet).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim