Urgjent shiten orendit shtepiake

Shitet nga: Mobile 19 Tet 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Urgjent shiten te gjitha keto moblije qe jane ne gjendje shume te mire. Kanape nga firma Simpo shume te ruajtura si dhe trepezaria prodhim druri (tavolina e bukes) , komoda Shume te ruajtura dhe shiten me cmim shume te volitshem. Shiten edhe ndamas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim