Verand e kompletuar me mobile te lekures

Shitet nga: mira 29 Krr 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
eshte shum pak e perdort ka dyshene me drrasa dy tresha te lekures dhe nje tabure qe bashkohet e behet shtrat fjetje mund te shitet edhe vetem veranda e cila eshte e podisur me derrasa qmimi 400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim