Veshje te mobiljeve karrikave dhoma gjumi etj

Shitet nga: Ardian 24 Maj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm veshje te mobiljeve kauqave dhe te karrikave.lokaleve me shtof dhe skaj . Per informata me te hollsishme na kontaktoni ne numrin 045 535 915 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim