Vitrin, Dollap, Komod per Sallon

Shitet nga: Haki Hajzeraj 19 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet moderne per Sallon me kombinim te ngjyrave krem dhe kafe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim