ganitur

Shitet nga: agron 15 Sht 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
ganitura dhe kande te gtshme te pa perdorura me qmime shum te volitshme zbritje e madhe garnitur me qmim 650 zbritje 470 si dhe kande te gatshme dhe me porosi dhe dimenzione te ndryshme sipas deshires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim