kauqa te lekures

Shitet nga: visar 07 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten kauqat e lekures 2 dhe 3 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim