kauqa

Shitet nga: kauqat 09 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes dy kauqa nje tavolin per dhom dite tepi dhe komod per tv te gjitha ne gjendje shum te mir ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim