kauqi per sallon i perdor vetem 1 tresh kam

Shitet nga: Arsim 04 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
kauq per sallon vetem nje tresh dru shtof dhe skaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim