koftorr Alfaplam

Shitet nga: blerim bajrami 24 Nën 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
koftorr per ngrohje
nuk ka asnje defekt dhe osht alfa i plot
per me shum mund te kontaktoni ne
044/555/049
049/845/525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim