kolltuka

Shitet nga: naim 02 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten 2 treshe nje 2 dhe 2 fotele dhe nje tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim