komplet salloni kand 2tepia komod tavolin termo

Shitet nga: faton 11 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobilet ne form kandi apo 2tresha dhe qoshi plus komoda plus tavolina jan prodhim maqedon vitit 2005 po jo kaq vite te perdorura sepse nuk jetoj ne kosov edhe per ket arsye i shes me ket qmim te gjitha per vetem 500e te gjitha ngjendje tregullt plus 2tepia shum shum te mira me ni fjal veq me jav fal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim