kreveta per sallon

Shitet nga: valon 02 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tresh dysh dhe fotelen vetem pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim