kuzhine, mobilje per sallon, kompjuter me tavoline

Shitet nga: Bajram 02 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

710 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
kuzhina 160 euro, mobilje klasike per sallon dysh-tresh-4 fotelje 450 euro me tepih dhe kompjuteri me tavoline 100 euro.
044-942-703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim