mobile shtepiake

Shitet nga: valon 06 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet funksionale te perdorura 2 vite
jane dy 3she funksionale per te fjetur per 2 persona
ka edhe njeulsin dhe tepihun

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim