mobile te lesnes

Shitet nga: Leart 21 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
treshi dyshi dhe fotelja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim