mobilje

Shitet nga: flora kosumi 18 Sht 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane dy kauqa te perdorur shum pak jane te ruajtur shum mire po ashtu dhe tavolina me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim