mobilje

Shitet nga: ****** 11 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile shum te pershtatshme per nje ambient me te vogel , per qendrim ditor , per fjetje , dhe nje fijok te madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim