mobilje moderne

Shitet nga: Mobilje 15 Pri 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet dhoma e pritjes dy kauqa treshe dhe nje fotele te gjitha per vetem 125euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim