mobilje salloni (kauqa prej lekures)

Shitet nga: Bujari 07 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kauqa prej lekure per sallona shtepije apo zyre, dy 3-sha, nje 2-sh, dhe tre 1 -sha. per me shum na kontaktoni ne
044 88 55 87
ose ne viber +37744885587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim