mobilje salloni

Shitet nga: ******* 18 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
mobilje shum te per pershtatshme per nje ambient te vogel , ka dhe nje fijok te madhe. Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim