mobilje salloni

Shitet nga: agron 16 Sht 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Ganitura dhe kande te ndryshme te pa perdorura me qmime shum te volitshme zbritje e madhe ganitur me qmim 650 zbritje 470 si dhe kande gatshme dhe me porosi dhe dimenzione te ndryshme sipas deshires kande te gatshme me dimenzion standard 315 m * 210 m.
Qmimi per 1m gjatsi kushton 100 EURO
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim