mobilje shtepiake

Shitet nga: ******* 15 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje shum te pershtatshme per nje ambient shtepiak me te vogel, te pershtatshme per fjetje per dy persona dhe ka nje fijok te madhe. Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim