mobilje shum pak te perdorura

Shitet nga: Tani 16 Tet 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilje per dhom ndeje 3,2 komod per tv dhe nje tepih te perdorura vete 6 muaj qmimi asht komplet te gjitha per vetem 350euro e qmim shum te lir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim