mobilje

Shitet nga: bujari 29 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
2 kauqa dhe 1 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim