prodhim dhe rinovim i mobiljeve dhe karrikave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobilera Bora 06 Jan 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm prodhimin e mobiljeve te dhomave te fjetjes dhe te kuzhinave sipas deshires se klientit me kualitet dhe cilesi te garantuara po ashtu merremi edhe me rinovimin e mobiljeve dhe te karrikave te ndryshme .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim