shes ganituren 3+2+1+1

Shitet nga: tefiki 14 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes ganituren tresh dysh dhe dy fotele
jan te ruajtne shum mundeni me i pa treshi shtrihet per informata mund te na kontaktoni ne numer 044 266 657 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim