shes garnituren 3+2+1

Shitet nga: vetime 04 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes garnituren 3+2+1 me qmim te volitshem.jan te perdorura por shum te ruajtura dhe pa ndonje defekt.3-shi shtrihet dhe eshte shum i pershtatshem per fjetje.Qmimi simpas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim