shes garnituren per sallon

Shitet nga: n/a 22 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren 1,2,3 per sallon e cila eshte perdore vetem 1 vit dhe eshte ne gjendje te shkelqyer dhe eshte ruajtur shume.Seti nuk shtrihet per fjetje por per sallon apo dhome dite eshte shume komod dhe i pershtatshem.Kur eshte blere ka kushtuar 750 euro e tani jepet per vetem 350.Per me shume info kontakto ne 045 538 653 dhe 049 224401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim