shes garnituren per sallon

Shitet nga: n/a 22 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren 1,2,3 te perdorur vetem nje vit dhe ne gjendje te shkelqyeshme .Garnitura nuk shtrihet per fjetje por eshte shume komode dhe e rahatshme per ndeje .Kur eshte blere ka kushtuar 750 euro kurse tash shitet per 350 euro.Eshte komplet e re dhe pa asnje te keqe .Per me shume info kontakto ne 045538653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim