shes kamine/shporet 170

Shitet nga: tini 21 Sht 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes kamine/shporet 170 ka pjesen per zjarr si dhe per perdorim per gatuarje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim