shes kauqe dhe dollape

Shitet nga: n/a 22 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes 2 kauqe dyshe qe shtrihen dhe nje fotele e qe te trija jane garniture .Seti shitet me qmim shume te volitshem per vetem 210 euro ,si dhe shiten dy dollape te ruajtur shume ,ngjyre portokalli te dy sebashku per vetem 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim