shes kendin 2 fotele dhe 2 tepia

Shitet nga: Nefise 25 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes urgjent dhomen:1 kendin 2 fotele 2 tepiha me qmim shume te pershtatshem jane shume te ruajtura 6 muaj te perdorura kendi shtrihet per me shume na kontaktoni ne numrin e telefonit 044808312 mund edhe te ndahen

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim