shes ket sofa kauqa me tavoline buke dhe tv komod

Shitet nga: fidan 11 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes ket sofa per sallon me tavoline buke me tv komod gjithsejt kush i merr per vetem 1000 euro kauqat 800 tavolina me gjith karriga 250 dhe komoda 100 ai qe i merr te gjitha i merr per 1000 oferta vlen per nje jav ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim