shes komodin per tv dhe dy tavolina dhome

Shitet nga: xhushi 16 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
jan shum pak te perdorura qe te gjitha se bashku 80 ero komoda dimenzionet 183x47 tavolina e zeze 119x59 tavolina e drurit 103x52 mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim