shes krevetin e fmeis nga druri dhe tavolina e k..

Shitet nga: Alban 16 Qer 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet kreveti per femi i ndertuar nga druri 120 cm -60 cm 90 euro dhe tavolina e kompjuterit 50 euro qmimi i negocjushum mund te me kontaktoni edhe ne viber +38649312355 dhe 044788689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim