shes mobile salloni

Shitet nga: vjollca 03 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobile per sallon ne gjendje shume te mire. jane tresh qe hapet per fjetje, dyshi dhe njeshi . Ne viber, 044127142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim