shesim 2 kauqa, dhe 1 tavolin.

Shitet nga: adem sahiti 06 Tet 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim 2 kauqa, dhe 1 tavolin, jan bler qe 1 vite.
qmimi eshte 150.00
Por mundemi dhe te mirremi vesh me tutje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim