shiten 1 tresh 1 dysh dhe 2 fotele

Shitet nga: Pronari 05 Mar 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet per sallon te cilat i kemi perdor nje kohe por jane mjaft te ruajtura.
Perbehen prej 1 tresh 1 dysh nje 2 fotele

Per me shume informata lajmerohuni ne tel

Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim