shiten 2 tresha 1dysh dhe nje fotele + komod TV

Shitet nga: kauqa 01 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2tredha qe shtrihen nje dyshe dhe nje fotele dhe kokoda per tv mobiljet jan shum te rujtme dhe pak te perdorura ose ndrrohen me naj vetur te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim