shiten dy kauqa dhe nje fotele

Shitet nga: gezim 09 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes dy kauqa dhe nje fotele.Ato jane ne gjendje shume te mire dhe te ruajtura,jane shume te pershtatshme per fjetje si dhe per qendrim ditor.
Kauqat kan 4 jastek dhe mbulesa ashtu siq shihen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim