shiten mobile salloni me tavoline me tepiha

Shitet nga: ardijan 15 Shk 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobile salloni 3 plus 2 ne gjendje te mire dhe shtrihen te dyjat.gjithashtu tavolina tepihu plus 2 tepija te vogla rrethorre te gjithja 150 eu.shiten urgjent.cmimi i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim