shiten mobilje

Shitet nga: kushtrim 14 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten, 3 kauqa, komoda tavolin me 6 karrika, dhoma e femive komplet, lavatriqe, shporet, lind tepia dhe staza 4+4 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim