shiten

Shitet nga: enis 03 Mar 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Fotele e lekures ngjyr te kuqe dhe divani me lekur te bardh shumm e rehatshme per pushim eshte bler para 4 muaj e pa perdorer nga ne ..qmimi 600 € shiten edhe damas kurse qmimi per nje 300€ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim