shitet garnitura

Shitet nga: privat 20 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet garnitura 2 tresha qe shtrihen 1 dysh dhe 2 fotele
jan te perdorur por te ruajtur .qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim